Tütün çantası dana derisinden tütün antika

Ürün numarası: 4260398560449 Category:

HORTOSOL tütün kesesi, tamamıyla en kaliteli dana derisinden üretilmiş olup tüm sigara kullanıcı ekipmanı için yer sağlamaktadır. İnce detaylı tasarımı sayesinde tütün, sigara kağıdı, filtreler, öğütücü, çakmak ve sarma altlığı mükemmel şekilde saklanabilmektedir. Dana derisi, ürüne oldukça yumuşak ve esnek bir özellik kazandıran yüksek kaliteli, hafif ve ince damarlarla bezeli bir deridir. Kesinlikle emsalsiz olan haptiği bu şekilde malzemenin olağanüstü asil kalitesinin altını çizmektedir. Dana derisinin üstün özellikleri sayesinde tütün, tazeliğini ve nemini alışılagelen malzemelere karşın %80 oranında daha uzun süre korumaktadır.

Boyut: 230x90x25-40 mm (UxGxY)

Renk / tabaklama: Tütün antika

Malzeme: 100% dana derisi

Sarma altlığı için küçük cep: maksimum 130x25x13 mm*

Sigara kağıtları için cep: 120x40x5 mm*

Aksesuarlar için küçük cep (örneğin çakmak): maksimum 90x25x13 mm*

Aksesuarlar için küçük cep (örneğin filtreler): maksimum 90x25x13 mm*

Çıtçıt ile cep (örneğin öğütücü): 70x80x25 mm*

Çıtçıt ile cep (örneğin tütün): 120x80x25 mm*

Ağırlık: 125 g

Garanti**: 6 ay

Bilgi:
Hakiki deriden mamul olması nedeniyle ürünün, ilk başlarda kendine özgü kokusu olacaktır. Bu koku, zamanla kaybolacaktır. Tütün kesesi, aşırı güneş ışıması ve neme karşı korunmalıdır. Bakımı için özel satıcılarda bulunan bir deri bakım kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

* Belirtilen boyutlar iç boyutları vardır.

** Garanti şartları:
Size üstün özellikli bir ürün ve sabit olarak yüksek bir kalite standardı sağlayabilmek için üretimin her aşaması, katı kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Üretim sürecinin sonunda ayrıca tek tek her bir ürün, bir uzman tarafından tekrar kontrol edilmektedir. HORTOSOL bu nedenle satış tarihinden itibaren ürünün düzgün çalışacağına yönelik 6 aylık garanti vermektedir. Garanti, hatalı kullanım nedeniyle ortaya çıkan veya normal aşınma veya yıpranma koşullarına dayanan zararları kapsamamaktadır.