Bitki Kabini 240x120x200 cm

Ürün numarası: 4260398560180 Category:

Tüm borular, köşe bağlantıları ve kelepçeler metalden yapılmış olduğundan, çok ağır aksesuarlar problemsiz olarak monte edilebilir. Dengeli yapıdan dolayı, çubukların tehlikeli şekilde sarkması söz konusu değildir. Emniyetli ve kusursuz bir yapı ile iyi bir dengenin sağlanması için tüm köşe bağlantıları ile çubuklar bir mandallama sistemi ile donatılmışlardır. Bitki Yetiştirme Kabinlerinin çatı yapısında vantilatörlerin, filtrelerin veya aydınlatma sistemlerinin tutturulabileceği ilave çapraz kollar bulunmaktadır.

Bez örtülerin malzemesi HORTOSOL dişli seti ile kaliteli dengeli Oxford kumaşından dokunur ve içine yüksek yansıtma özellikli gümüş folyo geçirilir. Böylelikle sıcak noktalar minimuma azaltılır. Ayrı gümüşten ve su geçirmez bir raf da bulunur ve sonraki temizliği kolaylaştırır.

Bitki Yetiştirme Kabinleri bitkilere iyi erişim imkânı sağlamak amacıyla önde fermuarlı bir kapı ile kenarlarda erişim girişleri ile donatılmışlardır. Tentenin kenarlarında altta, üstte ve çatıda da havalandırma sistemine bağlantı imkânları bulunmaktadır. Bunun yanında aynı şekilde tutturma sistemleri dâhil olmak üzere kablo bağlantıları entegre edilmiştir. Tüm fermuarlar çift dikişlidir.

 

Boyut: 240x120x200 cm (UxGxY)

Taban alanı: 2,88 m²

Dış kumaş malzeme: Poliester Oxford 600D (Denier)

Iç kumaş malzeme: 97µm mylar gümüş folyo

Kumaş özellikleri: Işık, hava ve su geçirmez

Köşe bağlantıları / boru malzemesi: Metal / Metal

Dış çap / boru et kalınlığı: 16 mm / 1 mm

Maksimum yük: 45 kg

Havalandırma kanallari 290-0 mm: 2x giriş, 2x çıkış

Cooltube kanallari 240-0 mm: 2x

Kablo kovanı 80-0 mm: 4x

Teslimat kapsamı: Bitki kabini, taşıma çantası, kurulum kılavuzu

Üretici: HORTOSOL

Adet/kutu: 1
Ambalaj kutusu: 120x42x17 cm
Net ağırlık: 18,5 kg
Brüt ağırlık: 20,0 kg