250w 2700k çiçekli enerji tasarruflu lamba

Ürün numarası: 4260398560067 Category:

HORTOSOL Enerji Tasarruf Lambaları, güvenirlik ve üstün kaliteleri açısından öne çıkmaktadır. Uzun yıllara dayanan araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sonucunda bu jenerasyonda yenilikçi teknolojiler uygulanmıştır. Emsalsiz ve koruma altına alınan bu tasarım, ısı iletimine yönelik özel bir yöntemle tasarlanmıştır. Lambanın içindeki bileşenler, bu şekilde çok sayıda diğer yapı formlarına karşın 4-6°C daha soğuk kalmaktadır. Daha düşük sıcaklığa bağlı olarak her bir yapı parçasının kullanım ömrü de artmaktadır. Sonuç; dünyanın en güçlü kompakt flüoresan lambalarından biri olması ve aynı zamanda toplum ve çevre için olumlu etkiler bırakmasıdır.

Alışılagelen yöntemle üretilen 17 mm çapındaki klasik tüplerle kıyaslandığında HORTOSOL, 19,5 mm olarak genişletilmiş çapta cam tüpler kullanmaktadır. Böylece performans arttırılabilmekte ve daha yüksek bir lümen çıkışı elde edilebilmektedir. Ayrıca daha büyük çapta olması sayesinde daha fazla stabilite sağlanır ve örneğin cam tüplerinin nakliye sırasında kolayca kırılmasını engellenebilmektedir.
Sağlığınız ve çevre, bizim için önemlidir. Bu nedenle HORTOSOL Enerji Tasarruf Lambaları’nda sıvı civa kullanılmamaktadır. Amalgam teknolojisi sayesinde cam tüpleri kırılsa dahi zehirli civa buharlarının çıkması tehlikesi söz konusu değildir. Kullanım ömrü sona erdikten sonra lamba, güvenli ve çevreye duyarlı atık toplama sistemine aktarılabilir.
Size üstün özellikli bir ürün ve sabit olarak yüksek bir kalite standardı sağlayabilmek için üretimin her aşaması, katı kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Üretim sürecinin sonunda ayrıca tek tek her bir ürün, bir uzman tarafından tekrar kontrol edilmektedir. HORTOSOL bu nedenle satış tarihinden itibaren ürünün düzgün çalışacağına yönelik 6 aylık garanti vermektedir. Garanti, hatalı kullanım nedeniyle ortaya çıkan veya normal aşınma veya yıpranma koşullarına dayanan zararları kapsamamaktadır.
Elektrik gücü: 250 vat
Renk sıcaklığı: 2700k – kırmızı – çiçekli
Lümen çıkışı: 17000 lm
Işıksal verim: 68 lm/W
Renk Dönüşüm İndeksi Ra: > 82
Kurşun zamanı: < 95 s = 60%
kısılabilir değil
Kullanım Süresi: 8000 saat
Döngüleri geçiş: 8000 x
Şebeke gerilimi: 220-240 Volt
Şebeke frekansı: 50-60 Hz
Lamba şekli: 8U-tüpleri
Cam tüpler teknolojisi: Amalgam
Lamba tabanı: E40 – Edison Vidalı (GES)
Balast: zaten entegre
Ağırlık: 1150 g
Üretici: HORTOSOL

 

Ambalaj: 41,5x18x18 cm
Net ağırlık: 1,15 kg
Brüt ağırlık: 1,60 kg

Paketleme ünitesi: 6 adet/kutu
Ambalaj kutusu:: 66,5x47x53 cm
Brüt ağırlık: 13,0 kg